Mūsu volejbolists Māris Vensbergs turpmāk karjeru turpinās Vācijas Bundeslīgas klubā VC Gotha.

Iepriekšējā sezonā Vensbergs priecēja vietējos līdzjutējus Latvijas čempionāta 1. līgas klubā VK Ventspils. Pirms pāris gadiem mūsu volejbolists veiksmīgi spēlējis arī Latvijas izlasē. Tāpat arī 29 gadus vecais Māris Vensbergs spēlējis tādos Latvijas klubos kā VK Lāse-R un Armijas VK.

«Mēs meklējām pieredzējušu cēlāju un nu to esam atraduši. Mārim ir starptautisku spēļu pieredze, kā arī viņš veiksmīgi spēlējis Schenker līgā. Viņš ir neraksturīgi gara auguma cēlājs, tāpēc ar viņu saistām lielas cerības,» atzinis VC Gotha vienības treneris Jorge Šulcs. Pagaidām komandas vadībai vēl neesot skaidrības par otru saspēles vadītāju, jo sastāva komplektācija rit pilnā sparā.

VC Gotha pagājušajā gadā uzvarēja Vācijas 2. Bundeslīgā un šogad spēlēs 1. līgā. Komandā notiek aktīva sastāva komplektācija, tiek meklēti vairāki pieredzējuši spēlētāji no ārzemēm, jo kluba mērķis nav tikai vienkārši noturēties 1. līgā. «Pirms aptuveni mēneša biju aizbraucis atrādīties uz Vāciju, un viņus apmierināja mans sniegums, tā nonācām arī līdz līguma parakstīšanai,» piebilst Māris.

Uz jautājumu, kā Vācijas klubs pamanījis tieši mūsu volejbolistu, Vensbergs atzīst, ka viņam piezvanījis bijušais Viļņas kluba treneris, kurš zina mūsu spēlētāju no Schenker līgas laikiem un tagad strādā VC Gotha klubā. Jau 31. jūlijā Māris dosies uz Vāciju, kur 2. augustā uzsāks kopīgus treniņus ar klubu.

Sezonas pirmā spēle paredzēta tikai 27. oktobrī, bet, tā kā Gotha spēlēs 1. līgā, tās treneris Jorge Šulcs vēlas kārtīgi sagatavoties gaidāmajai sezonai. «Viss notiek tā kā tam jānotiek. Pavadītais laiks VK Ventspils sastāvā vērtējams ar pluszīmi, jo man vajadzēja nelielu atslodzi un mājās spēlēt vienmēr ir patīkami.

Arī vietējiem spēlētājiem bija vieglāk spēlēt un varēja mācīties, progresēt,» tā Vensbergs.

VK Ventspils treneris Ilmārs Vensbergs atzina, ka varbūt iepriekšējā sezona īsti par labu nenāca, jo vajadzēja spēlēt augstākā līmenī un 1. līgas spēles notika ar citām bumbām, bet labi, ka tagad Mārim ir izdevies noslēgt līgumu ar Vācijas klubu. Ilmārs cer, ka Mārim izdosies noturēties VC Gotha sastāvā un aizvadīt veiksmīgu sezonu. Treneris piebilda, ka Latvijas volejbola klubi ir panīkuši, tāpēc īsti nav iespējas spēlēt mājās.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: