Pēc 25 gadu pārtraukuma rallijā atgriezās Aldis Zēbergs un Agris Piķis (2WD), kuri startēja rallijā Latgale.

Sacensībās piedalījas vēl viena NJ Racing ekipāža – Nauris Berķis un Arvis Piķis (A+). Rallijā no 58 startējušajām ekipāžām finišēja tikai 32, savukārt 9 izstājās avāriju dēļ. Berķis/Piķis ralliju iesāka visai piesardzīgi – 20.vieta pirmajā ātrumposmā.

Zēbergam/Piķim – 51.pozīcija. Otrajā ātrumposmā ekipāžām jau citi ātrumi – Berķim 16.rezultāts, Zēbergam – 42. Pēc pirmās sacensību dienas absolūtajā vērtējumā Berķis/Piķis ierindojās 17.pozīcijā, bet Zēbergs/Piķis – 42.pozīcijā (attiecīgi, A+ ieskaites grupā ceturtā un 2WD ieskaites grupā 19.vieta).

Otrā sacensību diena iesākās daudzsološi – Berķis/Piķis dienas pirmajā ātrumpomā uzrādīja 13.rezultātu, arī kopvērtējumā paceļoties uz 13.pozīciju, bet Zēbergs/Piķis uzrādīja 38.rezultātu un pacēlās uz 36.pozīciju kopvērtējumā.

Tomēr rallijā nozīmīgu lomu spēlē tehnika – piektā ātrumposma vidū dzinēja defekts piemeklēja Berķa/Piķa ekipāžu, līdz ar to rallijs viņiem bija beidzies. Zēbergam/Piķim izdevās pierādīt, ka sadarbības iemaņas nav zudušas, slēgtajā kartinga trasē uzrādot 18.rezultātu, bet kopvērtējumā pēc visiem astoņiem ātrumposmiem – 28.vieta.

FOTO: Berķa/Piķa ekipāža

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: