Uzvaru skaitu LBL čempionātā papildinājuši BK Ventspils basketbolisti, kas viesos apspēlēja "Turības" komandu - 72:55. 20 punktus guva Džamars Jangs.

Maču ''Turības'' studenti iesāka pārliecinoši, pirmajā ceturtdaļā iegūstot pat astoņu punktu pārsvaru (18:10). Desmitminūtes izskaņā ''Ventspils'' pievilka līdz trīs punktiem - 17:20. Otrajā ceturtdaļā ventspilnieki lēnām sāka pārņemt spēli savās rokās, bet uzbrukumā īsti spēle nevedās, tādējādi nekur tālu aizbēgt viesiem neizdevās - 32:28. Lai arī liels pārsvars rezultātā ''Ventspils'' basketbolistiem nebija, viņi pārliecinoši kontrolēja spēli, beigās izcīnot uzvaru ar 72:55.

Rezultatīvakais uzvarētājiem bija Džamars Jangs, kura kontā šajā mačā 20 punkti. Desmit punkti Stīvenam Grejam, bet citi komandas biedri līdz šai robežai neaizsniedzās. ''Turības'' sastāvā labākais bija Kristaps Mediss, kuram šoreiz 18 punkti, bet produktīva spēle arī Robertam Mednim - 12 punkti un deviņas bumbas zem groziem.