UEM šā gada Nāciju kausā motokrosā kvadricikliem, kas risinājās Vācijā, Drēzdenē, Latvijas komandai izdevās izcīnīt augsto ceturto vietu.

Latvijas izlases sastāvā startēja arī divi Rodeo pārstāvji – Edgars Meņģelis un Kārlis Meldrājs –, trešais valstsvienības dalībnieks bija Agris Neija. Pirmajā braucienā lielisku rezultātu uzrādīja Meldrājs, kas izcīnīja sesto vietu, Neijam 18. rezultāts.

Otrajā braucienā lielisks starts padevās Meņģelim, kurš pirms pēdējā apļa atradās ceturtajā pozīcijā, tomēr tehniska motora ķibele viņam ļāva finišēt tikai 12. Savukārt Meldrājs no pirmspēdējās vietas spēja aizcīnīties līdz pat astotajai pozīcijai. Pēdējā – trešajā – braucienā Edgars Meņģelis ieguva sesto vietu. Neliela neveiksme piemeklēja Agri Neiju – viņam vienā no tramplīniem uzlēca virsū poļu sportists.

Tomēr Agris nepadevās un finišēja 19. vietā. Jāpiebilst: ja mūsu sportistiem būtu izdevies izvairīties no tehniskām ķibelēm un Neija nebūtu piedzīvojis kritienu pēdējā braucienā, tad goda pjedestāls būtu garantēts. Salīdzinot ar pagājušo gadu, Latvijas izlasei izdevies pakāpties par vienu pozīciju augstāk. Kopumā Nāciju sacensībās piedalījās 17 valstu komandas, bet par uzvarētāju kļuva Beļģija, otrā palika Vācija, trešā – Holande.