Iespaidīgu panākumu Latvijas futbola čempionāta 2. līgas turnīrā izcīnījuši FK Ventspils 2 spēlētāji, viesos ar 13:1 (!) sagraujot Ogri/FK33.

Pirmais puslaiks nebūt neliecināja, ka ventspilnieki varētu izcīnīt tik pārliecinošu uzvaru, lai gan viesi bija panākuši divu vārtu pārsvaru – 3:1 (mājinieki vienīgos vārtus guva no 11m). Otrajā puslaikā FK Ventspils dublieri vārtus guva ar vēl lielāku apetīti, vēl desmit reizes pārspējot sāncenšu vārtsargu un svinot graujošu uzvaru 13:1.

Četrus vārtus guva Vladimirs Mukins, ar diviem atzīmējās Aleksandrs Misikovs, Nikolajs Kozačuks, Kaspars Svārups, bet pa reizei izcēlās Eduards Tīdenbergs, Maksims Vasiļjevs un Ivans Visockis.

FK Ventspils dublieri ar 17 spēlēs izcīnīties 24 punktiem (pa 6 uzvarām un neizšķirtiem, 5 zaudējumi) ieņem sesto vietu 13 komandu konkurencē. Pārliecinoši 1. līgas līderi ir Meta/LU spēlētāji – neviens zaudējums (5 neizšķirti) un 41 punkts.