Virslīgas pārtraukumā, kas saistīts ar diviem Latvijas izlases mačiem, pārbaudes maču aizvadījuši FK Ventspils futbolisti, pārliecinoši pieveicot Mažeiķu komandu no Lietuvas.

Ventspilnieki šajā mačā izskrieties ļāva gan pamatsastāva spēlētājiem, gan tuvākajai rezervei, turklāt atgriešanos Ventspilī piedzīvoja Krievijas pussargs Aleksandrs Misikovs. Jau mača ceturtajā minūtē Nikolajs Kozačuks atklāja rezultātu, bet 31. minūtē Vadims Jančuks panāca 2:0. Arī pēc pārtraukuma FK Ventspils izcēlās ar diviem vārtiem – precīzi sita Vladimirs Mukins un Ahmeds Abdulataofiks.

Sezonas sākumā ventspilniekiem rezultāts 4:0 bija visai tradicionāls, un atliek vien cerēt, ka tad nozīmē arī sezonas sākuma pārliecinošā snieguma atgriešanos.

Jau sestdien ventspilnieki savā laukumā tiksies ar virslīgas līderiem Daugavas spēlētājiem.