Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņas sacensībās šķēpmešanā uzvaru sieviešu konkurencē izcīnīja Madara Palameika.

Vīriešiem nepārspēts palika Vadims Vasiļevskis. Gan Palameika, gan Vasiļevskis sasniedza lieliskus rezultātus, attiecīgi 61,72 un 87,11 metri. Otrā dāmu konkurencē palika vēl viena mūsu sportiste – Sinta Ozoliņa-Kovala (57,17 m). Vīriešu konkurencē otro vietu ar jaunu pasaules junioru rekordu izcīnīja Zigismunds Sirmais, kas raidīja šķēpu 84,69 metru tālumā. Trešais palika Ainārs Kovals (76,22 m). Sirmais par 22 centimetriem laboja sev piederošo rekordu, ko sasniedza šā gada martā Eiropas kausu izcīņā.

Uzreiz aiz goda pjedestāla palika Ansis Brūns (74,61 m). Juniorēm trešo vietu ieguva Iluta Veidemane (42,36 m). Jaunietēm nepārspēta palika Signe Jēkabsone (47,71 m). Jauniešiem bronzas medaļu ieguva Vasīlijs Sazoņenko (57,03 m).