Piedzīvojumu parka pusmaratona bērnu skrējienā piedalījās 330 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām - visvairāk (230) bija ventspilnieku, bet skrēja arfī bērni no Rīgas, Tukuma, Jelgavas, Jūrmalas, Cēsīm un Piltenes.

Jaunākie bērni līdz 6 gadu vecumam startēja 300 m distancē. Šajā skrējienā meiteņu konkurencē uzvarēja Izabella Bogdanova ar laiku 1 min.25 sek., otrajā vietā ierindojās Marta Matisone ar finiša laiku 1 min. 29 sek., bet trešā finišēja Sandra Briede ar laiku 1 min.31 sek. Zēnu konkurencē šajā distancē pirmo vietu ieguva Pāvels Davidovs (finiša laiks 1 min. 22sek.), otrā vieta tika Dāvim Dambergam (finiša laiks 1 min. 23 sek.), bet trešais finišēja Rainers Raijens Matisons (finiša laiks 1 min.24 sek.).

Vecākie bērni startēja 1000 m skrējienā, kur meiteņu konkurencē uzvarēja Beate Liepājniece (finiša laiks 3 min. 59 sek.), otro vietu ieguva Anna Karpinska (finiša laiks 4min.02 sek.), bet trešā finišēja Kitija Ābola (finiša laiks 4 min. 03 sek.). Zēnu konkurencē šajā distancē uzvarēja Ingus Bogdanovs (finiša laiks 3 min.33 sek.), otrajā vietā ierindojās Kristaps Blisiņš (3 min. 41sek.), bet kā trešais finišēja Iļja Taratutins (finiša laiks 3 min. 43sek.)

Skrējiena noslēgumā septiņu personu komandās bērni startēja arī stafetes skrējienā, kas bija 2,1 km gara. Šajā skrējienā pirmā finišēja komanda ar nosaukumu ”Sajauktie” (finiša laiks 9 min.32sek.), kā otrie finišā ieradās ”Ašie pēc saldējuma” (finiša laiks 9 min.40sek.) , bet trešie finišēja Centra pamatskolas 2. a klases skolēni ar finiša laiku 9 min. 56 sek., ceturtie ierindojās Piltenes skolēni (finiša laiks 10 min. 19 sek.), bet piektie finišēja Ventspils Centra pamatskolas 3.a klases sportisti (finiša laiks 10 min.37sek.).