Latvijas futbola virslīgas čempionātā pie 11 panākuma, savā laukumā tikuši FK Ventspilsspēlētāji, kas līdz ar to arī nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā vietā.

Ventspilnieki savā laukumā uzņēma FC Jūrmala spēlētājus un jau ceturtajā minūtē atklāja rezultātu – ar galvu lieliski sita Mišels Maki. Pirmajā puslaikā izcelties varēja arī dzeltenzilo kapteinis Igors Savečenkovs, kuram tā bija 100. spēle virslīgā, taču pēc viņa sitiena ar galvu, lieliski spēlēja viesu vārtsargs Pāvels Naglis. Interesanti notikumi risinājās pirmā puslaika beigās, kad pēc diskusijas ar mača galveno tiesnesi Andreju Sipaili uz tribīnēm bija spiests doties mājinieku galvenais treneris Sergejs Podpalijs.

Rezultāts gan vairs nemainījās, bet tas notika otrajā puslaikā. Vispirms skaists ventspilnieku pretuzbrukums beidzās ar Jaomi Šibamuras piespēli Ahmedam Abdulataofikam, kurš ar galvu raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī – 2:0. Nākamais atzīmējas Savčenkovs, pēc stūra sitiena burzmā pirmais tiekot bumbas un triecot to vārtos. Punktu jūrmalnieku sagrāvei pielika Eduards Višņakovs, drīz vien pēc uznākšanas laukumā panākot 4:0. Tas šoreiz arī bija viss.

Svarīga cīņa risinājās Daugavpilī, kur vietējā Daugava uzņēma Liepājas metalurgu. Laukuma saimnieki šajā mačā izcēlās dažādās nozīmēs – bija vadībā 2:0, pamanījās nopelnīt 11 metru soda sitienu un noraidījumu, tad vārtsargs Māris Eltermanis pendeli atvairīja, bet viņa komanda nosargāja panākumu 2:1. Tas nozīmē, ka FK Ventspils liepājniekus jau apsteidz par sešiem punktiem, turklāt mūsējiem rezervē viena spēle.

Podpalijs to visu gan uztver mierīgi: „Mēs aizvadījām labu spēli un pelnīti uzvarējām. Labi, ka esam vadībā čempionātā, taču vēl priekšā ļoti daudz spēļu, tāpēc jāturpina cīnīties.”

Jau sestdien FK Ventspils gaida nākamā nopietnā cīņa – Baltijas līgas fināls Ventspilī ar Skonto