Līvbērzē notika Latvijas čempionāta pirmās kārtas sacensības virves vilkšanā. Svara kategorijā līdz 720 kilogramiem uzvaru izcīnīja mūsu Velkoņa vilcēji.

Nedaudz negaidīti otrajā vietā ierindojās Ažuolas (Lietuva) sportisti, trešajā – Ozolnieku Ozoli, bet ceturtajā – NAA (Rīga). Vietu sadalījums svara kategorijā līdz 680 kg bija šāds: pirmā – Ozolnieku Ozoli, otrā – Velkonis, trešā – Ažuolas, ceturtā – NAA.

Paralēli notika arī Latvijas kausa izcīņas sacensības jauniešiem (līdz 560 kg), kurās nepārspēta palika Velkoņa jaunā maiņa, otrie bija Kuršenai (Lietuva) sportisti, bet trešie – Kristalas (Lietuva). Līvbērzes kausa izcīņas sacensības notika svara kategorijā līdz 560 kg, un tajās komandas varēja pieteikt atšķirīgu skaitu dalībnieku. Par uzvarētājiem kļuva Ozolu vilcēji (6 sportisti), otrie bija Velkonis(7), trešie – Velkonis (6), ceturtie – Velkoņa jaunieši, piektie – Kristalas jaunieši, sestie – Ozoli (7), septītie – Ažuolas.