Latvijas kausa fināls noslēdzies ar FK Ventspils futbolistu uzvaru, kas izšķirošajā mačā ar 3:1 pieveica Liepāja metalurgu, piekto reizi izcīnot šo trofeju.

Mača sākums aizritēja kopumā līdzīgā cīņā, bet pirmā puslaika beigu daļā pārsvaru jau ieguva ventspilnieki. Pārsvaru arī izdevās materializēt vārtos. Vispirms Oļegs Laizāns ar lieliski izpildītu soda sitienu atklāja rezultātu, bet puslaika priekšpēdējā minūtē Ahmeds Abdulataofiks panāca jau 2:0.

Otrā puslaika sākumā liepājnieki palika mazākumā - par mutes palaišanu otro brīdinājumu nopēlnīja metalurgu kapteinis Tomass Tomašausks. Liepājas spēlētāji tomēr centās atspēlēties, taču tā vietā saņēma vēl vienu bumbu savos vārtos. Sato lieliski piespēlēja Abdulataofikam, kurš nonāca vienatnē pret Šteinbora un bija precīzs - 3:0.

Atlikušajā laikā liepājnieki atguva vienus vārtus ar 11 metru soda sitienu, taču neko vairāk paveikt nespēja. FK Ventspils svinēja uzvaru 3:1 un piekto reizi izcīnīja otro svarīgāko trofeju Latvijas furtbolā.

Foto un video: fkventspils.lv