Sporta skolas Spars džudisti startējuši starptautiskās sacensībās Lietuvā Elektrēnos Childrens world 2010.

Sacensībās piedalījās vairāk kā 300 dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas, Polijas un Lielbritānijas. Mūsu sportisti izcīnīja četras godalgas – divas zelta un bronzas.

Pirmās vietas izcīnīja Linda Meijere svara kategorijā līdz 57 kilogramiem un Kirils Boļšakovs svara kategorijā līdz 46 kg. Bronzas godalgas ieguva Gints Būmeisters svara kategorijā līdz 60 kg un Laura Samiete svara kategorijā līdz 52 kg.

Cīņā par trešo vietu zaudēja Matīss Mirošņikovs, Rodrigo Būmeisters un Viktors Siņdajevs, tādejādi ierindojies piektajā pozīcijā. Nākamās sacensības mūsu džudistiem jau šīs nedēļas nogalē Lietuvā Šilute.