Olimpiskā centra Ventspils stadionā garajās Līgo svētku brīvdienās, 26.jūnijā, norisināsies starptautiskās vieglatlētikas sacensības Ventspils šķēpi 2010.

Šķēpmešanas disciplīnā, kas ir šo sacensību galvenā disciplīna savu dalību apstiprinājuši Latvijas labākie sportisti – Atēnu olimpisko spēļu sudraba medaļnieks Vadims Vasiļevskis, Ēriks Rags, Kārlis Alainis, Lauris Jelsmanis, Madara Palameika un Sinta Ozoliņa – Kovala.

Starptautiskās sacensības risināsies divās daļās. Pirmie Ventspils šķēpi 2010 plkst. 10:30 startēs gados jaunākie sportisti C, B un A grupas zēni un meitenes.

Otrā daļa sāksies plkst. 13.00, kad stadiona centrālajā laukumā notiks svinīga jaunākās paaudzes apbalvošanas ceremonija. Pēc kuras tiks dots starts tādām vieglatlētikas disciplīnām, kā tāllēkšana, augstlēkšana, 1500 metru skrējiens un šķēpa mešana, kur piedalīsies sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Sacensības Ventspils šķēpi notiek ik gadu un kļuvušas par nozīmīgām vieglatlētikas sacensībām Ventspilī, kur sportistiem savu skatītāju priekšā iespēja rādīt savu varējumu.

Tās organizē Olimpiskais centrs Ventspils sadarbībā ar sporta skolu Spars un Ventspils pilsētas domes atbalstu. Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties mājas lapā www.ocventspils.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: