Ghetto Basket pirmā posma sacensībās Ventspilī labākās bija mūsu komandas Nīkuļi un Blēži.

 Ar sīvām piecu stundu cīņām, kas noslēdzās tikai pēc plkst. 23, finišējis Ghetto Basket Ventspils posms. Kopumā pirmajā no pieciem posmiem startēja 28 komandas divās vecuma grupās. Tāpat jāatzīmē, ka spēlētājus atbalstīja krietns skatītāju pulks.

Vispirms komandas aizvadīja apakšgrupu cīņas, pēc kurām sekoja play-off spēles, kurās piedalījās četras labākās katras grupas vienības.

Vecākajā grupā (1994. gadā dzimuši un vecāki), uzvarot visās 12 spēlēs, pārliecinoši triumfēja komanda Blēži, kuras sastāvā spēlēja Kārlis Gubāts, Māris Grīnvalds un Viesturs Kohs. Tādējādi Blēži izcīnīja tiesības 29. augustā Rīgā cīnīties par Andra Biedriņa dāvāto ceļojumu uz NBA spēli Ņujorkā. Otrajā un trešajā vietā arī ierindojās ventspilnieku komandas – attiecīgi Urbji (Mārtiņš Rugājs, Matīss Sakne, Edmunds Endzels) un JP duši 12 (Mārcis Pliens, Klāvs Šilbergs un Henrijs Pēterhofs).

Jaunākajā grupā (1995. gadā dzimuši un jaunāki) uzvaras laurus arī plūca mājinieki – komanda Nīkuļi, kurā spēlēja Eduards Ceplis, Artūrs Grīnbergs, Artūrs Strazdiņš un Rūdolfs Strādnieks. Otrajā vietā ierindojās viesu komanda – FK Kauguri ar Linardu Beļski, Oto Ausmani un Rihardu Ošupu sastāvā. Labāko trijnieku noslēdza ventspilnieku komanda Rošs, kurā cīnījās Roberts Rozenfelds, Kristaps Remerts, Jānis Staķavs un Artis Blumbergs.

Nākamais Ghetto Basket Ventspils posms – 29. jūnijā no plkst. 17 pie Olimpiskā centra Ventspils Basketbola halles ieejas.

Blēžu komandas spēlētājs Māris Grīnvalds atzina, ka komanda bija izvirzījusi arī tādu mērķi - uzvarēt. Vēl nezinām vai spēlēsim atlikušajos Ventspils posmos, atklāja Grīnvalds. Nekādi īpaši negatavojāmies šīm sacensībām, vienīgi, cik ar draugiem uzspēlējām pāris reizes vakaros pie Ventspils Augstskolas basketbola laukumā, izteicās Māris.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: