Latvijas čempionātā virves vilkšanā individuāli, kurā piedalījās tikai mūsu Velkoņa vilcēji, labākais vīriešu konkurencē bija Ainars Zablovskis, bet jauniešiem – Rūdolfs Sakne.

Šoreiz citu komandu pārstāvju nebija, jo jelgavnieki nolēma nepiedalīties, bet saldenieki šajā laikā startēja Stipro skrējienā. Kopā sacensībās pieaugušo un jau jauniešu konkurencē piedalījās 15 dalībnieku, un maču uzvarētājs tika noteikts divu disciplīnu kopsummā.

Augstvērtīgāko rezultātu spēka pārbaudē uzrādīja Aino Gošs, kurš uzvilka 190 kilogramus. Tomēr ar to nebija pietiekami uzvarai – summā Gošam otrā vieta. Labākais izturības pārbaudē bija Ainars Zablovskis, kurš veica 33 metrus, uzvarot arī sacensību kopvērtējumā. Pirmo reizi startējot vīriešu grupā, bronzas medaļu izcīnīja Edgars Zablovskis, kuram nesen palika tikai 20 gadi.

Jauniešu grupā (vecumā līdz 19 gadiem) labākos rezultātus uzrādīja Rūdolfs Sakne, kurš sasniedza arī augsto piekto rezultātu starp visiem sacensību dalībniekiem. Otrais starp jauniešiem palika Arvils Jurevics, bet trešais – Reinis Priedoliņš.