Baltijas Futbola līgas pirmajā pusfinālā uzvaru izcīnījuši FK Ventspils futbolisti, viesos ar 2:0 pieveicot lietuviešu Siauliai.

Ventspilnieki arī  šoreiz vairāk izspēlēties ļāva tiem, kas citos mačos laukumā tiek retāk, spēlē iesaistot vien dažas pamatsastāva vērtības. Izšķirošie notikumi risinājās otrajā puslaikā. 57. minūtē rezultātu atklāja Vladimirs Bespalovs (viņa rēķinā vārti arī izbraukuma mača Tallinā Baltijas līgā ceturtdaļfinālā). Savukārt trešajā kompensācijas minūtē Oļegs Žatkins panāca 2:0, ļaujot ventspilniekiem spēli beigt ar vēl pārliecinošu uzvaru, tā vēl vairāk pietuvinot pašreizējos Baltijas čempionus vēl vienam šīs līgas finālam.

Atbildes spēle Ventspilī risināsies 24. maijā, bet trešdien cīņu otrajā pusfinālā sāks Liepājas Metalurgs un Skonto.