Izcīna medaļas Latvijas čempionātā taekvondo un boksa sacensībās Kuldīgā

Šodien, 12:28
|
Sporta pārvalde/Ventas Balss
Foto: Aivars Ķesteris

Sporta namā “Centrs” norisinājās Latvijas čempionāts taekvondo, ko organizēja Latvijas Taekvondo federācija sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību un Olimpiskais centrs “Ventspils”. 

Sacensībās piedalījās 150 sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas un Ukrainas. Ventspili pārstāvēja sporta kluba “Favorīts” atlēti, kuri izcīnīja piecas medaļas – divas sudraba un trīs bronzas.

Sudraba medaļas izcīnīja Sofija Simaņenkova un Daniils Palamarčuks, savukārt bronzas godalgas ieguva Anna Rumberga, Alise Rumberga un Normunds Ivanovs.

Ventspils sporta kluba “Favorīts” sportisti piedalījās arī tradicionālajā boksa turnīrā Kuldīgā – H. Freimaņa piemiņas kauss boksā. Tajā zelta medaļu izcīnīja Marats Putraševics, bet Romāns Terehovs, Ramils Afanasjevs un Vadims Maliģins savas cīņas noslēdza neizšķirti.

Komentāri (0)

Lasi vēl