Latvijas futbola virslīgā pirmos punktus zaudējuši FK Ventspils futbolsiti, kas viesos cīnījās neizšķirti 0:0 ar Liepājas metalurgu.

Apmierinātāki par šādu mača iznākumu noteikti var būt mājinieki, kuriem spēles izskaņā nācās visai smagi strādāt aizsardzībā. Pirmais puslaiks aizritēja ar nelielu ventspilnieku pārsvaru un bez īsti bīstamiem momentiem (vienu izniekoja Maki), bet drīz vien pēc pārtraukuma dzeltenzilo aizsargi nogulēja liepājnieku saspēli, kas beidzās ar Andreja Prohorenkova nonākšu vienatnē pret Aleksandru Vlasovu - pieredzējušais spēlētājs sita garām gan vārtsargam, gan vārtiem.

Pamazām spēle arvien pārliecinošāk pārvietojās uz metalurgu laukuma pusi un sāka arī veidoties momenti. Diemžēl pēdējais akords FK Ventspils spēlētājiem nepadevās - bumba lidoja garām, pāri vārtiem vai tieši rokās Pāvelam Šteinboram. Šoreiz čempionāta rezultatīvākajām komandām laukumu nācās pamest bez gūtiemvārtiem. Labā ziņa - Vlasovs aizvadīja jau piekto sauso spēli virslīgas čempionātā.

Nākamo maču FK Ventspils aizvadīs savā laukumā sestdien, kad uzņems Jelgavu.