Lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un sporta attīstību, sevišķu vērību veltot bērnu un jauniešu sporta aktivitāšu nodrošināšanai, Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Sporta pārvalde” izsludina konkursu par finansiālu atbalstu 2024.gada sporta projektiem.

Konkursā var piedalīties juridiskas personas, kuras ar savu darbību sekmē pilsētas bērnu un jauniešu saturīga brīvā laika pavadīšanu, kā arī sporta pasākumu organizēšanu Ventspils valstspilsētā visām iedzīvotāju grupām.

Projekta iesniedzējiem jānodrošina līdzfinansējums ne mazāk kā 30% apmērā no kopējām projekta izmaksām. Maksimālais pašvaldības finansējuma apjoms vienam projektam ir 1500 eiro.

Konkursa nolikumu, iepriekš sazinoties pa tālr. 63624412, var saņemt Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Sporta pārvalde” (Sporta iela 7/9, Ventspils, 2.stāvā), darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai ŠEIT! Iesniegto projektu realizēšanas laiks ir līdz 2025.gada 28.februārim.

Pieteikumi konkursam, atbilstoši konkursa nolikuma prasībām, jāiesniedz Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādē “Ventspils Sporta pārvalde” līdz š.g. 26.februārim plkst. 16.00 Ventspilī, Sporta ielā 7/9. Pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT!

Projektu iesniegšana iespējama:
    1. Nosūtot projekta pieteikumu uz e-pastu sporta.parvalde@ventspils.lv, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur laika zīmogu
    2. Klātienē Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādē “Ventspils Sporta pārvalde”, (Sporta iela 7/9, Ventspils, 2.stāvā).
    3. Izmantojot pasta pakalpojumus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: