"Pafbet" Latvijas-Igaunijas līgas spēlē basketbola klubs "Ventspils" izcīnīja uzvaru savā laukumā pār "Parnu Sadam" (91:84). "Ventspils" izcīnīja desmito uzvaru sezonā un septīto panākumu pēc kārtas.

Ventspilij 20 punktus guva El Amins, 18 pievienoja Artūrs Ausējs, bet 17 – Linards Jaunzems. Viesiem ar 25 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Trojs Bārnīss, kuram 15 punkti bija jau pirmajā puslaikā.

"Ventspils" spēli sāki ar 8:0 un pēc Išmaela El Amina tālmetiena pirmā ceturkšņa vidū panāca arī 16:4, taču "Parnu Sadam" otrajā ceturtdaļā ar 10 punktu izrāvienu lauza cīņu un puslaiku pauzē devās ar +4 (40:36).

Trešajā ceturtdaļā kurzemnieki ar diviem izrāvieniem atguva iniciatīvu un otro reizi šomēnes pārspēja pērnaviešus, kurus izbraukumā uzveica arī 2. decembrī (80:77).

Ventspils – Parnu Sadam 91:84 (21:18, 15:22, 29:22, 26:22).
Ventspils: El Amins 20, Ausējs 18 (3p. 6/12), Jaunzems 17, Deišons 13, Zaķis 10, Vasiļevičs 7, Birkāns 6, Mežulis, Salnājs.