18. novembrī plkst. 11.18, par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, ikviens tiek aicināts būt fiziski aktīvam un atzīmēt Latvijas 105. jubileju ar skrējienu, nūjošanu, gājienu vai velobraucienu.

Interesentiem būs iespējams izvēlēties skriet, soļot vai nūjot 11,5 kilometrus vai izbraukt ar velosipēdu 19 kilometrus garo valsts kontūru pa Ventspils ielām. Starts 19 kilometru velobraucienam tiks dots Reņķa dārzā, bet 11,5 kilometru skriešanas, nūjošanas un iešanas distancei Zvaigžņu un Sabiles ielu krustojumā.

Pasākuma programma:
Plkst. 10.00 – Starts 11,5km nūjošanas un gājiena distancei (starts tiks dots Zvaigžņu un Sabiles ielu krustojumā);
No plkst. 10.30 – dalībnieku pulcēšanās Reņķa dārzā skriešanas un velobrauciena distancēm;
Plkst. 11.18 – Starts 19 kilometru velobraucienam (starts tiks dots Reņķa dārzā);
Plkst. 11.18 – Starts 11,5 kilometru skrējienam (starts tiks dots Zvaigžņu un Sabiles ielu krustojumā).

Skriešanas, nūjošanas, iešanas un velobrauciena distanču laikā būs iespējams startēt kopā ar zinošiem tempa turētājiem, kuri “uzraudzīs”, lai katram izdodas trasi veikt pareizi. Pēc finiša ikviens saņems piemiņas suvenīrus un varēs nobaudīt siltu tēju un putru.

11,5 km

19 km

Velobrauciena trase izveidota nevis precīza Latvijas kontūra, bet iekļaujot drošu un interesantu braukšanu pa Ventspils veloceliņiem, mežu takām un apskatot vietas ārpus Ventspils centra. Trases veidotas sadarbībā ar SIA “Ģeodēzists” un Veloceļojumi.lv pārstāvjiem.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Covid 19-23.ventspils.lv Pirms 2 nedēļām

    ...un pabeigt ar spirtu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: