Ventspils un novada sportisti sekmīgi startējuši Latvijas vieglatlētikas kausa otrā posma sacensībās.

Visspraigākie notikumi valdīja vīriešu un sieviešu šķēpmešanas sacensībās. Ventspilniekiem un novada sportistiem izdevās iegūt vairākas godalgotas vietas. Sacensības risinājās vakarpusē, un nedaudz līņāja lietus, kas noteikti ietekmēja sportistu rezultātus. Pēdējo disciplīnu sākums bija tikai pēc plkst. 20.30 vakarā, kad jau iestājās neliela krēsla.

Meiteņu grupā tāllēkšanā ar rezultātu 4,97 metri bronzu ieguva Spara audzēkne Dace Dreimane. Šķēpmešanā meitenēm labākā bija ventspilniece Signe Jēkabsone, kas šķēpu raidīja 45,52 metrus tālu. Sieviešu grupā pie trīs godalgām tika sporta skolas Spars audzēknes. Līga Jansone ar rezultātu 4.51,54 minūtes izcīnīja bronzu 1500 metru skrējienā. Tāllēkšanā pārliecinoši labākā bija Māra Grīva, kam padevās 6,22 metrus tāls lēciens.

Visinteresantākie notikumi risinājās šķēpa mešanas sacensībās, kur ar rezultātu 46,37 metri uzvarēja Gundega Grīva. Gundega sacensību laikā šķēpu vairākkārt raidīja aptuveni 46 metru robežās, bet tad viņas sīvākā konkurente Katrīna Sirmā pēdējā metienā uzrādīja tādu pašu rezultātu kā mūsu sportiste. Tika skatīts sportistu otrs labākais rezultāts, kas tālāks bija Grīvai.

Vīriešu grupā 1500 metru skrējienā pārliecinoši labākais bija novada BJSS pārstāvis Konstantīns Savčuks, rezultāts 3.56,87 minūtes. Šķēpa mešanā sīvi spēkojās Lauris Jelsmanis un Ansis Brūns, kurš ilgu laiku atradās otrajā vietā, bet beigās prata izraut uzvaru. Brūna uzrādītais rezultāts 69,46, bet Jelsmaņa – 69,02 metri.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: