Svētdien no plkst. 12.00 Ventspils Piedzīvojumu parkā norisināsies ilgi gaidītais Piedzīvojumu parka pusmaratons, kuram šobrīd jau reģistrējušies gandrīz 1200 aktīvās atpūtas cienītāju.

Tik liela atsaucība sacensībām, kas notiek pirmo reizi, ir vēl nebijusi. Pasākumu ar savu dalību dažādos pusmaratona skrējienos atbalstīs arī Ventspils pašvaldības komanda, tai skaitā arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratona organizētāji un Ventspils Maratona Kluba biedri aicina dalībniekus savlaicīgi izņemt numurus un speciālo čipus. Numuru un čipu varēs saņemt sestdien, 19. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 18.00, kā arī starta dienā, svētdien, 20.jūnijā no plkst. 9.30 līdz 11.30. Lai viss notiktu ātri un ērti, numuru un čipu ieteicams izņemt 19. jūnijā, kad to varēs izdarīt mierīgi un bez rindas.                                                                                                          

Piedzīvojumu parka pusmaratonā savu dalību apstiprinājusi arī Latvijas labākā maratoniste Jeļena Prokopčuka. Sakarā ar Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonu, šā gada 20. jūnijā plkst. 12.00, laika posmā no plkst. 11.30 līdz 15.00 būs izmaiņas visās pilsētas maršrutu autobusu kustības shēmās.

Šajā laikā netiks apkalpotas pieturas „Lielais laukums” (abos virzienos), viesnīca „Dzintarjūra”, veikals „Mego”, pieturas „Baltais krusts” un Saules iela (pie Aizsaules ielas). Autobusa maršrutā Nr.2 laikā no 10.00 līdz 17.00 būs sekojošas izmaiņas: netiks apkalpotas pieturas Krustkalna ielā un pie Piedzīvojuma parka. Autobuss nekursēs pa Krustkalna ielu, bet šajā laikā brauks pa Pionieru ielu.  PSIA „Ventspils Reiss” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicinām plānot braucienus savlaicīgi.

Ventspils pilsētas dome novēl startiem labvēlīgu laiku, bet pasākuma organizatoriem un dalībniekiem – enerģiju un izturību!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: