Basketbola klubs "Ventspils" piedzīvoja zaudējumu savā pirmajā pārbaude spēlē, gatavojoties jaunajai sezonai, viesos ar 80:97 piekāpjoties Panevēžas "7bet-Lietkabelis".

Ja puslaika pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta, tad trešajā ceturtdaļā mājinieki iemeta 33 punktus un ieguva 22 punktu atrāvienu.

Kurzemnieku rindās pārliecinoši rezultatīvākais bija Artūrs Ausējs – 24 punkti, plus septiņas rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas. Turklāt viņš laukumā pavadīja tikai nepilnas 25 minūtes. Taču Ausējs arī pamanījās iekrāt +/- rādītāju -14.

Ventspils: Ausējs 24 (7rp, 6ab), Jaunzems 12 (6ab), Sīpoliņš 12 (7ab), Mediss 10, Šeļakovs 10 (7ab), Elksnis 7, Donis 6, Gandija-Rosa 5.

Spēlē nepiedalījās Dāvis Ozers, Milik Yarbrough, Matīss Kulačkovskis, Rodrigo Būmeisters un Toms Salnājs. Debija spēlē bija 15 gadus vecajam Rūdim Donim.