23. jūlijā Ventspilī notiks BeActive Pludmales spēļu Eiropas Ģimeņu kauss 2022, piedāvājot iespēju gan aktīvi pavadīt dienu kopā ar ģimeni, gan arī iegūt vērtīgas balvas.

Lai piedalītos Eiropas Ģimeņu kausā, līdz 20. jūlijam jāreģistrējas mājaslapā pludmalesspeles.lv. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās norises dienā uz vietas nebūs iespējama. Ģimenes komandā jābūt diviem pieaugušajiem un vismaz diviem (vai vairāk) bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadiem ieskaitot. Iepriekšēja sportiskā sagatavotība nav nepieciešama.

''Eiropas Ģimeņu kausa mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu ģimenēs neatkarīgi no vecuma un prasmēm un vienlaikus parādīt, cik daudzveidīga var būt ģimeniska atpūta pludmalē. Ar dalībniekiem kopā būs arī divu BeActive Pludmales spēļu vēstnešu – vieglatlētes Laumas Grīvas un pludmales volejbolista Aleksandra Samoilova – ģimenes. Sacensībās piedalīsies arī ģimenes no Baltijas valstīm, Īrijas, Dānijas, Francijas, Somijas, Zviedrijas, Čehijas un Polijas,'' atklāj spēļu organizators, Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis, aicinot ģimenes izmantot šī daudzveidīgā pasākuma iespējas.

Sacensībās visas dienas garumā (no plkst. 12 līdz 17) ģimenēm būs jāizpilda uzdevumi, kas ietver dažādu sporta veidus un prasmes – ātruma un veiklības stafetes ar pludmales spēļu elementiem, līdzsvara uzdevumus. Ģimenēm būs jāpiedalās SUP airēšanā, aktivitātēs smiltīs, kā arī noslēguma stafetē.

Ikviena Ģimeņu kausa komanda par dalību saņems spēļu kreklus, veicināšanas balvas no BeActive Pludmales spēļu organizatora un partneriem, kā arī tiks pasniegtas balvas. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie lidojuma vaučeriem 1000, 800 vai 600 eiro vērtībā, kā arī starp pārejām dalībnieku komandām (ārpus pirmajām trim vietām), kuras ir piedalījušās vismaz astoņos kontrolpunktos, tiks izlozēts viens lidojuma vaučers 600 eiro vērtībā.

Eiropas Ģimeņu kauss notiks Ventspils Zilā karoga pludmalē. Maksimālais sportiskajās norisēs pieļaujamais ģimeņu skaits ir 40, tādēļ obligāta pieteikšanās iepriekš pludmalesspeles.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: