Ogrē divas dienas risinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 vecuma grupā, kurā lieliski startēja arī sporta skolas Spars un Ventspils novada sporta skolas audzēkņi.

Par bagātāko sportisti no mūsējiem kļuva Brenda Džiliāna Apsīte – divi personiskie rekordi un divi zelti! Vispirms viņa ar precīzi 12 metrus tālu lēcienu uzvarēja trīssoļlēkšanas sacensībās (Latvijā sezonas labākais rezultāts šajā vecuma grupā), sasniedzot arī visa čempionāta otro augstvērtīgāko rezultātu. Jāpiebilst, ka tuvākā sekotāja tika apsteigta par 61 centimetru. Sacensību otrajā dienā viņai arī uzvaru tāllēkšanā – 5,51m. Lai gan šeit rezultāti bija blīvāki, Apsīte bija sacensību līdere jau no pirmā lēciena (5,50) un savas pozīcijas nosargāja. Jāpiebilst, ka šosezon personisko rekordu viņa labojusi jau ceturto reizi.

Par divu medaļu īpašnieci kļuva Marta Frēliha, kura bija ātrākā 100metros ar barjerām (14,97 sekundes, pavisam tuvu labākajam sasnieguma), bet gludajā distancē bija otrā. 110m barjerotajā distancē puišiem nedaudz no personiskā rekorda atpalika Ventspils novada pārstāvis Eduards Strelkovs, tomēr tas arī viņam netraucēja kļūt par Latvijas čempionu. Lai uzvarētu tāllēkšanā, bija nepieciešams sasniegt jaunu personisko rekordu, ko Eduards arī paveica, ar 6,37 metrus tālu lēcienu par pieciem centimetriem apsteidzot tuvāko konkurentu un izcīnot vēl vienu zeltu.

Divas bronzas medaļās Ogrē izcīnīja Izabella Bogdanova, kura bija trešā 800 un 2000 metru distancēs, abās tāpat sasniedzot jaunu personisko rekordu.