BK Ventspils basketbolisti regulārās sezonas pēdējā izbraukumā Igaunijā piedzīvoja vēl vienu zaudējumu, ar 90:102 piekāpjoties TalTech komandai, kas lika turnīra tabulā noslīdēt uz trešo vietu.

Ventspilnieki otro maču Igaunijā (pirmajā spēlē ceturtdien tika piedzīvots zaudējums pret Tartu Ulikool 63:83) aizvadīja ne vien bez Andreja Šeļakova, bet arī diviem leģionāriem – Lerija Tomasa un Denisa Krestiņina. Mača sākums Ventspilij padevās visai veiksmīgs, pēc pirmās ceturtdaļas viesi bija vadībā 28:25, tomēr otrajā vadību jau pārņēma TalTech. Atlikušajā mača daļā ventspilnieki nodarbojās ar pakaļdzīšanos, kas brīžiem sanāca visai sekmīgi, tomēr mājinieki allaž atbildēja ar saviem veiksmes brīžiem, tāpēc situācija tablo nemainījās

TalTech visu maču ļoti precīzi izpildīja metienus, labi izmantojos māju priekšrocības. Mērķi sasniedza 12 no 24 tālmetieniem un 20 no 33 divpunktu metieniem, kā arī tika pie iespējas izpildīt 34 soda metienus, no kuriem precīzi bija 26. Ventspilnieki no spēles iemeta tik pat metienu, taču tikai astoņi no tiem bija tālmetieni, un arī soda metienu mūsējie izpildīja mazāk. Par tiesnešu darba analīzi Ventspils arī nopelnīja trīs tehniskās piezīme, tomēr zaudējumu piezīmju normas dēļ vairāk bija mājiniekiem.

Ventspils komandā produktīvs un daudzpusīgs sniegums Rodrigo Būmeisteram. Aizsargs atzīmējās ar 20 punktiem, savāca sešas atlēkušās bumbas, atdeva piecas piespēles un pārtvēra trīs bumbas. Pa 16 punktiem sameta Guntis Sīpoliņš un Linards Jaunzems.

Zaudējums arī otrajā mačā nobīdīja Ventspili uz trešo vietu turnīra tabulā, bet ceturtdaļfināla pretinieki būs zināmi jau sestdien. Iespējas ir tikai divas – Viimsi vai Ogre.