Biedrība ''Ball for Society'' sadarbībā ar Ventspils Tehnikumu un dizaina izstrādes un pasākumu organizēšanas kompāniju ''Misija Lapsiņa'' septīto gadu pēc kārtas Ventspilī organizē sporta pasākumu ''Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā'', kas 7. augustā no plkst. 11 norisināsies Ventspils 3x3 basketbola laukumos.

Turnīra nosaukums ir tapis par godu nozīmīgai personai Ventspils un Latvijas basketbolā - Raitim Silarājam. Viņš savā panākumiem bagātajā trenera karjerā trenējis Latvijas valstsvienības kadetu izlases, ilgus gadus strādājis par basketbola treneri sporta skolā ''Spars'', kā arī bijis vēsturē pirmais BK ''Ventspils'' galvenais treneris.

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu sabiedrībā, popularizēt 3x3 basketbolu, sacensību garu un veselīgu konkurenci jauniešu, un sporta entuziastu vidū. Rast iespēju ikvienam ventspilniekam, Ventspils viesiem un viņu ģimenēm brīvā un sportiskā gaisotnē pavadīt dienu pašā pilsētas centrā. Turnīrā laipni aicināts pieteikties ikviens sporta entuziasts.

Turnīram reģistrēties iespējams sūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu silaraja.kauss@gmail.com vai reģistrējoties play.fiba3x3.com

Komandu reģistrācija turnīram noslēdzas 5. augustā plkst. 24.00, pasākuma dienā komandu reģistrācija nenotiks.

Turnīrs norisināsies vīru un dāmu konkurencē.
Dāmu grupa:
U14 M (2007. gads un jaunākas).

Vīru grupas:
U10 V (2011. gads un jaunāki);
U13 V (2008. gads un jaunāki);
U17 V (2004. gads un jaunāki);
OPEN (2003. gads un vecāki).

Dalības maksa turnīrā pret ziedojumu, visi no dalības maksas iegūtie līdzekļi tiks ziedoti bērnam ar īpašām vajadzībām.

Pasākuma aktualitātes un jaunumus meklē ŠEIT.

Pasākums notiks visas dienas garumā, tā uzmanības centrā būs 3x3 basketbola turnīrs. Paralēli turnīram notiks arī Skills challange jeb veiklības un meistarības konkurss, kā arī trenera Silarāja audzēkņu Retro spēle basketbolā.

Sacensības tribīnēs (108 sēdvietas) varēs apmeklēt skatītāji ar sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanu. Spēles notiks ierobežotā teritorijā, bet pārvietošanās ārpus tās netiks regulēta. Pasākuma laikā lūgums dalībniekus ievērot valstī noteiktos COVID-19 izplatības ierobežojumus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: