Pauzē Virslīgas čempionātā, kas saistīta ar valstsvienības mačiem Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, FK Ventspils futbolisti ne vien trenējušies un uzlabojuši savu sportisko formu, bet arī aizvadījuši pārbaudes spēli.

Ventspilnieki tikās ar Spartaku, čempionātu sāka ar zaudējumu Daugavpilī 1:2 un Mettas pieveikšanu Tukumā 1:0. Pirmais puslaiks aizritēja bez vārtu guvumiem, bet 66. minūtē rezultātu atklāja spēlētājs, kurš Ventspilī ir uz pārbaudes laiku (pāreju periods ir noslēdzies, bet bez līgumiem esošus spēlētājus joprojām pieteikt drīkst). Spartaks prata panākt izlīdzinājumu, bet mača izskaņā – 86. minūtē – Ventspils tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja Fabinju, panākot 2:1.

Oficiālo sezonu ventspilnieki atsākts 3. aprīlī, kad viesos tiksies ar Valmieru, bet Spartakam trešajā kārtā gaidāma viesošanās pie čempioniem Riga FC.