Pēc piecu zaudējumu sērijas pie punkta beidzot izdevies tikt Serbijas futbola Superlīgas pastarītim OFK Bačka, kura rindās šosezon spēlē ventspilnieks Kaspars Svārups.

Bačka savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar turnīra tabulā krietni augstāk esošo Mladast. Šoreiz Kaspars Svārups devās laukumā jau starta sastāvā, 13. minūtē nopelnīja savu šis sezonas otro brīdinājumu, bet puslaika izskaņā arī līdzdarbojās pirmajā vārtu guvumā. Tas sanāca kuriozs – Kaspars soda laukumā iesaistījās cīņā ar sāncenšu aizsargu, kurš pamanījās nolikt bumbu pa sitienam Bačka spēlētājam. Otrā puslaika vidū sāncenši izlīdzināja rezultātu, tomēr atšķirībā no divām iepriekšējām spēlēm, šoreiz vismaz neizšķirts nosargāts tika.

Situāciju turnīru tabulā tas gan uzlabojis pavisam nedaudz, jo no drošās zonas un vietas saglabāšanas Superlīgā komandu joprojām šķir pamatīgs bezdibenis – 14 punkti.