Kārtējo spēli Latvijas telpu futbola čempionātā aizvadījuši FK Honda komanda, kas savā laukumā ar 3:8 piekāpās čempionvienībai Nikar

Jau trešajā minūtē rezultātu atklāja Nikar, bet ar diviem precīziem raidījumiem atbildēja Dmitrijs Kuzmins, panākot jau 2:1 ventspilnieku labā. Līdz pārtraukumam viesi tomēr atkal izvirzījās priekšā (4:2), bet otrajā puslaika panāca jau 8:2. Kuzmins spēja vēl vienus vārtus atgūt, tā noformējot sev hettriku un uz tablo iededzot galaiznākumu – 3:8.

Kuzminam šāda rezultativitāte ļāvusi izvirzīties jau sestajā vietā turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Kopumā čempionātā jau viņš guvis 11 vārtus.

Nākošo spēli mūsu komanda aizvadīs izbraukumā sestdien, 5. martā plkst. 14:15, Rīgā

Olimpiskajā sporta centrā tiekoties ar Jelgavas FK „Jelgava-Monarch” vienību.