Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika Baltijas Olimpiskais kauss un Ventspils kauss taekvondo, kurā piedalījās 111 sportisti. Trenera Igora Likova vadībā sacensībās piedalījās 19 Ventspils sporta kluba ''Favorīts'' sportisti un izcīnīja piecas zeltas, septiņas sudraba un četras bronzas medaļas.

Zelta medaļas izcīnīja izcīnīja Ņikita Likovs, Timurs Maļusevs, Normunds Ivanovs, Leons Likovs un Maksims Topčijs.

Sudraba medaļas izcīnīja izcīnīja Vitālijs Soldatenko, Daniils Larionovs, Artjoms Kurako, Mihails Proščenko, Daniels Likovs, Iļja Gusevs un Dans Kristians Likovs.

Bronzas medaļas izcīnīja Kirils Lagzdiņš, Timofejs Rupato, Roberts Grigorjevs un Nazars Usovs. Davide Patane saņēma kausu - Gribu uzvarēt.

Kopvērtējumā 13 komandu konkurencē Ventspils sporta kluba ''Favorīts'' sportisti izcīnīja 3. vietu.