Ventspils pilsētas dome nolēma Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes ''Zvaigznīte'' vadītājas amatā apstiprināt Zitu Janušoni.

Janušone ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā un profesionālo bakalaura grādu izglītībā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā. Zināšanas pedagoģijas jomā regulāri papildinātas dažādos profesionālās pilnveides kursos un semināros, izzinot tādas tēmas, kā kompetenču pieeja mācību saturā, bērnu tiesību aizsardzība, attīstošas un emocionāli drošas vides nozīme, caurviju prasmju integrēšana, pilsoniskā audzināšana un izglītības kvalitātes nodrošināšana.

Jau kopš 2004. gada Janušone savu profesionālo dzīvi saistījusi ar pirmsskolas izglītību un 2005. gadā sākusi strādāt par pirmsskolas izglītības skolotāju Ventspils pirmsskolas izglītības iestādē ''Eglīte'', kur 2013. gadā bijusi vadītājas vietniece metodiskajā darbā, bet vēlāk septiņus gadus strādājusi kā vadītājas vietniece izglītības jomā pirmsskolas izglītības iestādē ''Vāverītē''.

Jaunā pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja ir pārliecināta, ka pirmsskolas izglītība ir pamats sekmīgai pamatizglītības uzsākšanai, bērna personīgajai attīstībai un nodarbinātībai nākotnē, tāpēc ir apņēmības pilna pēctecīgi turpināt iestādes jau iesākto darbu un sekmēt tās tālāko attīstību.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: