Pie 14. panākuma Latvijas-Igaunijas līgas regulārajā sezonā tikuši BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā tika galā ar Latvijas Universitātes basketbolistiem.

Iepriekš abas komandas bija tikušas 26. oktobrī, kad ventspilnieki izbraukumā pieveica studentus ar rezultātu 98:61. Toreiz ar 19 punktiem rezultatīvākais spēlētājs bija Jānis Bērziņš, bet nopietnā savainojumā iedzīvojās Vess Vašpuns. Šajā spēlē Ventspils nācās iztikt bez Jāņa Kaufmaņa, kurš treniņā guva potītes traumu un visdrīzāk tuvākās divas nedēļas komandai palīdzēt nevarēs. Spēlei pieteikts nebija arī Klāvs Čavars, kurš dziedē traumu, un Kristaps Ķilps.

Mača liktenis tika izšķirts otrajā ceturtdaļā, kad ventspilnieki viesiem ļāva gūt vien astoņus punktus, paši atbildot ar 20 un tiekot pie 22 punktu pārsvara (50:28). Otrajā puslaikā cīņa jau bija līdzīgāka, bet Ventspilij tas netraucēja nosargāt drošu uzvaru 97:76. Rezultatīvākais Ventspils komandā ar 22 punktiem Vašpuns, kuram arī 3 rezultatīvas piespēles. Raienam Luteram 15 punkti un 7 atlēkušās bumbas, Jānim Bērziņam 14 punkti, 6 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles, un ar 14 punktiem atzīmējās arī Tīdžejs Šortss.

Ventspilniekiem tagad priekšā garā izbraukumu sērija. Jau trešdien komandai Nīderlandē jāaizvada FIBA Eiropas kausa otrā posma priekšpēdējā spēle, tiekoties ar Landsted Hammers, bet tad sekos divi mači Igaunijā – 1. februārī Kalev/TLU, bet jau nākamajā dienā ar Tartu Ulikool. Izbraukumā būs jāaizvada arī nākamie divi mači, vispirms Kijevā noslēdzot Eiropas kausa grupu fāzi (5. februārī), bet 8. februārī dodoties uz Jūrmalu.