Rugāju sporta centrā notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā starp pieaugušiem un senioriem. ''Ventspils Atlants'' komandu veidoja tikai seniori, kuri startēja pieaugušo un senioru grupās.

Artūrs Tančins izcīnīja sudraba medaļu svara kategorijā līdz 78 kg, paceļot 24 kg smagas svarbumbas 100 reizes grūšanā un 170 raušanā, bet Vasilijs Ginko izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā virs 95 kg, paceļot 24 kg smagas bumbas 105 reizes grūšanā un 224 raušanā.

Sieviešu grupā svara kategorijā līdz 58 kg startēja divas ventspilnieces Karine Gagaeva, kura izcīnīja zelta medaļu un Viktorija Tjutrina, kura ierindojās 5. vietā. Karine Gagaeva pacēla 16 kg smagas svarbumbas 31 reizi grūšanā un 120 reizes raušanā.

Senioru grupā visi mūsu sportisti - Viktorija Tjutrina, Karine Gagaeva, Artūrs Tančins un Vasilijs Ginko kļuva par uzvarētājiem katrs savās vecuma grupās, izcīnot zelta medaļas un Latvijas čempionu titulus.

Kluba ''Ventspils Atlants'' komanda kopvērtējumā ierindojās 4. vietā.