FK Ventspils futbolisti visai nesekmīgo 2019. gada sezonu noslēdza ar zaudējumu savās mājās FK Liepāja komanda, kas gan neliedza čempionātu noslēgt trešajā vietā.

Uzvara Kurzemes derbijā ļautu ventspilnieki nodrošināt bronzas medaļas arī neskatoties uz to, kā noslēgtos spēle Valmierā, kur citi trešās vietas pretendenti uzņēma Mettu. Liepājniekiem panākums dotu cerības pakāpties par vienu vietu un finišēt vismaz sestajā, kas galu galā arī notika.

Laikam jau var teikt, ka teritoriālais pārsvars visa mača garumā piederēja ventspilniekiem, kas arī izveidoja vairāk vārtu gūšanas momentu, taču ar to realizāciju neveicās. Bumba negāja vārtos ne no tuvākas, ne tālākas distances, bet vienīgo reizi, kad to beidzot izdevās tur dabūt, tika fiksēta aizmugure, turklāt vien dažas minūtes pirms tā viesi bija izvirzījušies vadībā.

Mača 64. minūtē ar pat nedaudz negaidītu tālšāvienu izvēlās Andris Jurkovskis, kam Ventspils aizsardzība acīmredzami nebija gatavi. Liepājnieki varēja gūt arī otros vārtus, bet vēl vairāk iespēju izcelties bija Ventspilij, tomēr sezonas pēdējais mačs tika noslēgts tukšā – 0:1.

Toties laimīgi notikumi risinājās Valmierā. Lai gan mājinieki 24. minūtē panāca jau 3:0, nosargāt uzvaru, kas dotu bronzas medaļas, nespēja. Pirmais puslaiks noslēdzās tikai ar viena precīza sitiena pārsvaru, bet otrā sākumā tablo jau rādīja neizšķirtu 3:3. Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās, kas nozīmēja, ka zaudējums Ventspilij ļāva saglabāt trešo vietu turnīru tabulā. Savukārt valmierieši nosargāja ceturto vietu un nākamajā sezonā varēs debitēt UEFA Eiropas līgā.

Pēc Virslīgas sezonas pēdējās kārtas kļuva zināms, ka Ingars Stuglis, kurš šajā mačā pildīja koamndas kapteiņa pienākumus, iekļaut Latvijas izlases kandidātu skaitā, kas gatavojas pēdējām Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačiem.

keda 11.11.2019, 13:34:41

Kur palika visi tie bari ar krieviem un brazīļiem, ko paņēma pa vasaru? Lab, vārtsargs spēlē, otram ukrainim trauma, gruzīns spēlē, otram trauma, bet kur tur kaut kādi fernandinju un kādi tur vēl, kas kausā uzspēlēja? Bardaks šogad abnormāls, nav jābrīnās, ka uz izšķirošo spēli tukšas tribīnes...

• -3
    Vilis Skuja VI 11.11.2019, 15:21:38

• -1
    keda 11.11.2019, 21:27:10

cik ilgi metāsi vienu un to pašu video, kam vispār ar šo nekāda sakara nav, skuja?

• 0
    AN 13.11.2019, 12:51:08

Pie drastiska limita un ņemot vērā arī to, ka vienu leģionāra vietu aizņēma vārtsargs, viņiem vienkārši nebija vietas laukumā. Un ja viņi būtu bijuši lietaskoki, tad viņus laistu laukumā no paša rudens sākuma (kad aizgāja Tosins).

It kā pērn uz pēdējo spēli bija radikāli vairāk skatītāju ( https://youtu.be/s3FdavLYqE4?t=200 ). Pirms dažām sezonām, kad bija bezmaksas ieeja uz pēdējo spēli, bija vēl mazāk ( http://sportacentrs.com/futbols/virsliga/27122016-ventspils_karlsona_statistika_asvorta_tic ).
    Vai izšķiroša spēle? Pēc mača pret RFS Kulakovs atreferēja Šišhanova vārdus, ka ir 1.vieta un pārējās vietas. Daļa skatītāju arī tā uzskata.
    Var arī saprast - novembris; uz mīkstā laukuma nav tas labākais futbols (mazāk visādas olimpiskās dienas jārīko tur); pusstundu par vēlu sāka spēli, nav apgaismojuma - otrā puslaika otrajā daļā jāspēlē gandrīz vai krēslā.

• 0
    karlito 11.11.2019, 15:56:12

Šišhanovam jāuzsauc Mettai vakariņas....

• -1
    Latvija pāri visām! 11.11.2019, 16:42:31

Paradoksāli - viens no FKV neērtākajiem pastarīšiem īstu vīru cīņā, atspēlējoties no 3:0, izglābj FKV bronzas medaļas.)))