"Ventspils" futbolisti sestdien virslīgas 29. kārtas spēlē mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar "Jelgavu", turnīra tabulā nedaudz attālinoties no ceturtajā vietā esošās Jūrmalas "Spartaka".

Ventspilnieku rindās ar precīziem sitieniem izcēlās Jevgeņijs Kazačoks, tikmēr viesu rindās vienīgos vārtus guva Maksims Marusičs.

Maču aktīvāk iesāka mājinieki, kuri jau 13. minūtē tika pie soda sitiena iespējas. To izpildīt devās Kazačoks, kurš bija nekļūdīgs, mača sākumā vadībā izvirzot "Ventspili". Turpmākajās 25 minūtēs komandas ar bīstamām situācijām neizcēlās, bet 39. minūtē Staņislavs Mikicejs soda laukumā tika pie bumbas, tomēr viņa izdarītais sitiens bija par vāju, lai pārspētu mājinieku vārtsargu. Šī bija pirmā reālā vārtu gūšanas iespēja viesiem, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu pārsvaru 1:0 ventspilnieku labā.

Atgriežoties laukumā pēc atpūtas, 50. minūtē Daniils Ulimbaševs soda laukumā pēc komandas biedru saspēles tika pie bumbas, tomēr gana spēcīgu un precīzu sitienu izpildīt neizdevās. Tikmēr "Jelgavas" spēlētājs Marusičs trīs minūtes vēlāk lieliski saspēlējās ar savu pārinieku un drīz vien nonāca līdz soda laukumam, kur no nelielas distances ieraidīja bumbu zem vārtu pārliktņa. Mača turpinājumā spēle kļuva asāka, abu komandu spēlētājiem nopelnot brīdinājumus. 62. minūtē labā pozīcijā nonāca mājinieks Kaspars Svārups, tomēr iespēja palika neizmantota.

Mača pēdējās 20 minūtēs lielāks pārsvars piederēja mājiniekiem, tomēr arī "Jelgavas" futbolisti spēja sev izkārtot pāris labas vārtu gūšanas iespējas. Abu komandu spēlētāji gan neprata realizēt partneru izkārtotās situācijas, līdz ar to spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

"Ventspils" virslīgā nav zaudējusi teju trīs mēnešus, šajā laikā astoņos mačos izcīnot sešas uzvaras un divreiz spēlējot neizšķirti. Kurzemes komandai uzvara vajadzīga, lai nostiprinātos pirmajā trijniekā, jo, ja oktobra beigās "Jelgava" virs galvas cels Latvijas kausu, ar ceturto vietu var nepietiks Eirokausu sasniegšanai.

1. Uzbrukumā trūka asuma.
    2. Viens punkts Ventspilij, viens - Jelgavai, trešo aizveda ķerra.

• 0
    karlito 17.09.2019, 06:49:18

Un atkal tiesneši vainīgi??

• -1
    keda 17.09.2019, 09:51:23

Pašiem drusku jaudas pietrūka, bet nu bija gan vēl vienu pendeli jāiedod. Mordatenko tomēr pa kāju dabūja, vai nav vienalga, cik smuki viņš pēc tam krita.

• 0
    еs 17.09.2019, 13:04:30

Pat neatceros, kad iepriekšējo reizi FKV bija jāpabeidz spēle mazākumā spēlētāja traumas dēļ (visas maiņas jau bija veiktas).