BK Ventspils šodien uzsāks pirmssezonas pārbaudes spēļu sēriju, kurā kopumā plānots aizvadīt deviņas spēles, no kurām divas ventspilnieki izspēlēs savā laukumā.

Pirmo spēli Artūra Visocka-Rubeņa trenētā komanda aizvadīs šodien Palangā, kur tiksies ar ventspilniekiem labi zināmā trenera Kārļa Muižnieka vadīto Ukrainas superlīgas klubu SC Prometey Kamianske. Ukraiņi sola, ka ŠEIT būs skatāma mača tiešraide.

28. augusta Ventspils savā laukumā uzņems BK Jūrmala Betsafe komandu, kuru būs iespējams vērot arī visiem līdzjutējiem. Ieeja šajā spēlē būs bez maksas, savukārt sēdvietas līdzjutējiem būs pieejamas E, F, G un H sektoros. Spēles sākums plkst. 18.

Nākamās četras spēles BK Ventspils aizvadīs Liepājā, kur vienā pārbaudes spēlē tiksies ar Rumānijas klubu BC CSU Sibiu. Pārējās spēles paredzētas Liepājas organizētajā ikgadējā turnīrā Wind Basket, kur ventspilnieki vēlreiz tiksies ar rumāņiem, kā arī Minskas Tsmoki (šosezon tajā spēlēs bijušais ventspilnieks un Latvijas čempions Dominess Bārnets) un aizvadīs vēl vienu spēli par vietu turnīrā ar kādu no turnīra otrās grupas pretiniekiem. Turnīrs Liepājā norisināsies no 5. līdz 8. septembrim.

13. septembrī Ventspils komanda dosies uz Paņevežu, lai tiktos ar vietējo Lietkabelis, bet vēl viena spēle Lietuvā paredzēta 17. septembrī, kad pretī nāks ar Klaipēdas Neptunas, kas varētu kļūt par grupas biedriem Čempionu līgā jaunajā sezonā, ja ventspilniekiem izdosies kvalificēties regulāram turnīram.

Pārbaudes spēļu sesiju Ventspils noslēgs savā laukumā 21. septembrī, kad tiksies ar Kazahstānas VTB līgas komandu Astana. Spēles sākums plkst. 17, un arī šajā spēlē tiek gaidīti līdzjutēji, kuriem ieeja bez bez maksas un tribīnēs tiks atvērti E,F, G un H sektori.

Oficiāli sezonuVentspils sāks 26.septembrī, kad izbraukumā tiksies ar FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas pirmo kārtas pārvarējušo komandu – savu valstu čempioniem Ungārijas Sombathejas Falco vai Rumānijas Oradejas CSM. 29. septembrī Ventspilī tiks aizvadīta atbildes spēle.

Šobrīd komandas sastāvu ir Māris Gulbis, Mārcis Vītols, Artūrs Grīnbergs, Kristaps Ķilps, Dāvids Vīksne, Jānis Bērziņš, Ronalds Zaķis, Jānis Kaufmanis, Klāvs Čavars, Linards Jaunzems, kā arī amerikāņu basketbolisti Džeilons Teits, Vess Vašpūns un Raiens Luters.

Treneru sastāvs: galvenais treneris Artūrs Visockis – Rubenis, bet viņam asistē Gints Fogels un Gatis Melderis, kā arī fiziskās sagatavošanas treneris Edgars Seredjuks.

Pārbaudes spēļu kalendārs:
23.08. 17:30 SC Prometey Kamianske - BK Ventspils (Palanga)
28.08. 18:00 BK Ventspils – BK Jūrmala Betsafe (Ventspils)
31.08. 17:00 BC CSU Sibiu - BK Ventspils (Liepāja)

Turnīrs Liepājā Wind Basket 2019
05.09. 17:00 BK Ventspils - BC CSU Sibiu
07.09. 16:00 BC Tsmoki Minsk - BK Ventspils
08.09. Spēle par vietu turnīra

13.09. 18:00 Lietkabelis - BK Ventspils (Paņevēža)
17.09. 17:30 Neptunas - BK Ventspils (Klaipēda)
21.09. 17:00 BK Ventspils - BK Astana (Ventspils)

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: