Sporta kluba Favorīts sportisti veiksmīgi startējuši sacensībās Warrior Cup Rīgā, kurās notika gan boksa, gan kikboksa cīņas un kurās piedalījās 100 dalībnieki no 20 Latvijas un Igaunijas klubiem.

Favorītu tajās pārstāvēja astoņi sportisti. Vienīgais no viņiem boksa ringā devās Daniels Likovs, kuram bija pa spēkam izcīnīt pirmo vietu. Leons Likovs K-1 kategorijā aizvadīja divas cīņas un abās svinēja uzvaras, bet Danils Galkins ieņēma pirmo vietu K-1 kategorijā. Maikls Gasanovs cīnījās kick light kategorijā un tāpat kļuva par sacensību uzvarētāju, bet Dans Kristians Likovs, Ņikita Likovs un Timofejs Rupato K-1 cīņās ieņēma otro vietu.

Līdz ar to kopumā sporta klubs Favorīts tika pie piecām zelta un trim sudraba medaļām.