Tēma: Bokss

 • Bokseriem panākumi Dienvidkurzemes čempionātā 1

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Grobiņas sporta centrā norisinājās ''Dienvidkurzemes čempionāts boksā'' četrās vecuma grupās – U-15, U-17, U-19 un Elite, kurā piedalījās 102 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas un viņu vidū bija seši Ventspils sporta kluba ''Favorīts'' un Ventspils boksa kluba sportisti.

 • Aizvadīts Ventspils atklātais čempionāts boksā 0

  Olimpiskā centra “Ventspils” boksa zālē noslēdzies Ventspils atklātais čempionāts boksā, kurā piedalījās gan iesācēji, gan pieredzējušāki bokseri no Rīgas, Liepājas, Jelgavas un citām Latvijas pilsētām. Mūsu pilsētu pārstāvēja bokseri no Ventspils boksa kluba un sporta kluba “Favorīts”.

 • Notiks Ventspils atklātais čempionāts boksā 0

  Lai popularizētu boksu un veicinātu tā attīstību Ventspilī, 25. novembrī plkst. 12.00 Olimpiskā centra “Ventspils” boksa hallē notiks Ventspils atklātais čempionāts boksā jauniešiem un junioriem, kurā piedalīsies Ventspils boksa klubu audzēkņi un dalībnieki no citām Latvijas pilsētām.

 • Saldū aizvadīts boksa turnīrs 0

  10. jūnijā Saldū tika aizvadīts boksa turnīrs, kurā piedalījās bokseri no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Šis turnīrs bija daļa no Saldus novada svētkiem.

 • Bokseri veiksmīgi cīnījās Liepājā 0

  Četri Ventspils Boksa kluba audzēkņi piedalījās Liepājas pilsētas atklātajā čempionātā, kurā startēja vairāk nekā 100 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Polijas.

 • Notiks boksa sacensības 0

  2. oktobrī plkst. 12 Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks ''Atklātā ringa sacensības'' boksā. Šāda tipa sacensības ir lieliska iespēja sportistiem iesācējiem izmēģināt spēkus ringā pret līdzvērtīgu pretinieku, jo katram tiek izvēlēts līdzvērtīgs pretinieks atbilstoši meistarībai, pieredzei, vecumam un svara kategorijai.

 • Grišuņins cīnīsies par IBF International titulu 2

  23. oktobrī, Itālijas pilsētā Milānā savu 15 cīņu profesionālā boksā aizvadīs Ventspils olimpiskās vienības bokseris Nikolajs Grišuņins, kurš spēkosies ar itāļu bokseri Fabio Turki. Cīņa notiks par IBF International titulu pirmajā smagā svara kategorijā.

 • Bokseriem zelts un bronza 1

  Rīgā notika ''Latvijas Republikas čempionāts 2020'' boksā  junioru un pieaugušo grupās. Ventspils boksa klubu trenera Sergeja Fetiškina vadībā pārstāvēja četri sportisti, kuri izcīnīja divas zelta un divas bronzas medaļas.

 • Bokseri tiek pie medaļām 0

  Ventspils boksa kluba audzēkņi un treneris Sergejs Fetiskins piedalījās Liepājas atklātajās boksa sacensībās, kas notika aizvadītajā nedēļas nogalē.

 • Grišuņins piekāpjas jau pirmajā kārtā 7

  Latvijas bokseris Nikolajs Grišuņins svētdien Londonā cieta zaudējumu 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā.

 • Grišuņins vēlreiz tēmēs uz olimpiādi 4

  Bokseris Nikolajs Grišuņins sācis gatavošanos Tokijas olimpiādes kvalifikācijas sacensībām, mēģinot piepildīt vienu no saviem karjeras sapņiem un nokļūt pasaules lielākajā sporta forumā.

 • Tiek pie uzvarām kikboksā un boksā 0

  Kikboksa un boksa skolas Rīga zālē notika atklātais divcīņu sporta veidu turnīrs Fighters 2019 boksā un kikboksā, kā arī vispārējos fiziskos testos, kuros piedalījās 14 sporta kluba Favorīts sportisti.