Zaudējumu pagarinājumā kārtējā Grieķijas otrās spēcīgākās basketbola līgas turnīrā piedzīvojusi komanda Koroivos, kuras līderis šajā sezonā ir ventspilnieks Toms Leimanis.

Koroivos savā laukumā bija jātiekas ar turnīra tabulas kaimiņu Ermis, kas maču iesāka labāk, pirmajās desmit minūtēs tiekot pie 11 punktu pārsvara (27:16). Nākamajās divās ceturtdaļās mājinieki ne vien izlīdzināja maču, bet arī tika vadībā, tomēr pēc 40 spēles minūtēm tablo rādīja neizšķirtu – 88:88. Pieliktajās piecās minūtēs nedaudz veiksmīgāki izrādījās Ermis spēlēji, izcīnot uzvaru ar 99:97. Leimanis ar 26 punktiem bija rezultatīvākais savā komandā.

Arī sezonā kopumā ventspilnieks ir Korovois labākais punktus guvējs ar 18,8 vidēji mačā, turklāt tas ir arī labākais rādītājs visā A2 līgā. Savukārt ar 6,3 piespēlēm vidēji mačā viņš ir labākais komandā un ieņem otro vietu līgā (7. vieta pārķertajās bumbās ar 1,6 vidēji mačā). Turnīra tabulā ar piecām uzvarām deviņās spēlēs komanda šobrīd dala 7. - 10. vietu, taču tikai par uzvaru atpaliek no četrinieka, kas pretendē uz vietu spēcīgākajā līgā, bet par divām – no pirmās vietas.