Inčukalna sporta kompleksā risinājās Pasaules kausa posma Latvia Open 2018 sacensības galda hokejā, kurā sacentās 76 spēlētāji no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas, tajā skaitā Ventspils.

Mūsu pilsētu pārstāvēja 12 Jaunrades nama komandas spēlētāji, kuri šoreiz izcīnīja divas bronzas godalgas - Elēna Rācenāja un Aleksandrs Žernovojs kāpa uz goda pjedestāla bronzas pakāpiena, attiecīgi sieviešu un veterānu nominācijās.

Galvenās cīņas iesākās ar grupu turnīru. Patīkamu pārsteigumu ventspilnieki paveica jau turnīra sākumā, jo deviņiem mūsu komandas spēlētājiem izdevās iekļūt augstākajā līgā. Elvijs Siliņš un Elvis Arhinovičs svinēja dubultuzvaru savā grupā, bet Edžus Kaņeps savā grupā bija trešais.

Sacensību otrajā kārtā augstākā līga bija sadalīta divās grupās un no katras astoņi labākie kvalificējas Latvijas posma izslēgšanas turnīra astotdaļfinālam. Alvis Siliņš, Elvijs Siliņš un Edžus Kaņeps bija tie, kuriem izdevās iekļūt sacensību pleijofā, līdz ar to nodrošinot savas pozīcijas labāko top16 šajā pasaules kausa posmā.

Astotdaļfinālā mūsu spēlētājiem pretī stājās šī brīža spēcīgākie Latvijas galda hokeja spēlētāji. Spēļu sērijā līdz četrām uzvarām Alvis Siliņš ar rezultātu 0:4 piekāpās patreizējam pasaules čempionam Edgaram Caicam. Ar tādu pašu rezultātu Elvija Siliņš atzina 2013. gada pasaules čempiona Ata Sīļa pārākumu, bet Edžus Kaņeps ar 2:4 piekāpās šī brīža otrajam spēcīgākajam Latvijas junioram Raineram Kalniņam. Par posma uzvarētāju kļuva Atis Sīlis, atstājot otrajā vietā Valtu Smagaru. Trešo un ceturto vietu ieņēma attiecīgi Edgars Caics un Raivis Miglinieks.

No mūsu spēlētājiem visaugstāk šoreiz tika Alvis Siliņš – 13.vieta. Uzreiz aiz Alvja seko Kaņeps, bet Elvijs Siliņš ierindojās 16. vietā. Nākamās vietas ieņēma Eliāns Ēdelis un Žernovojs.

Jāpiemin, ka Elēna Rācenāja nedēļu iepriekš piedalījās Igaunijas čempionāta posmā, kur sieviešu nominācijā ieguva sudraba godalgu, bet kopējā konkurencē starp 23 spēlētājiem izcīnīja septīto vietu. Nākošās sacensības būs Latvijas kausa 2. posms, kas 10. novembrī notiks Ventspils Jaunrades namā.

Pasaules kausa posms ''Latvia Open 2018'' rezultāti
Open (76 spēlētāji)
1.Atis Sīlis  BJC ''Laimīte'' (Rīga)
2.Valts Smagars  Skrundas GHK
3.Edgars Caics  BJC ''Laimīte'' (Rīga)
4.Raivis Miglinieks  BJC ''Laimīte'' (Rīga)
...13.Alvis Siliņš
14.Edžus Kaņeps
16.Elvijs Siliņš
17.Eliāns Ēdelis
18.Aleksandrs Žernovojs
25.Elvis Arhinovičs
30.Guntis Ernšteins
35.Elēna Rācenāja
40.Mārcis Radelis
58.Haralds Janvars
61.Dāvis Apfelbaums
74.Lauris Rozentāls

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: