Ventas 2002 hokejisti tikuši pie iespaidīgas uzvaras Junioru attīstības hokeja līgā, viesos sagraujot komandu Prizma.

Pirmajā trešdaļā ar precīziem metieniem izcēlās Jorens Kvēle-Kvāls un Niks Bērziņš, bet otrajā ripa mājinieku vārtos ielidoja četras reizes – ar vārtu guvumiem izcēlās Elvis Kaimiņš, Oskars Grigulis, Edgars Cgojevs un Ralfs Brasls. Pēdējā perioda vidū pēc Daniela Kolibina un Riharda Žižņevska metieniem rezultāts kļuva jau 8:0 Ventas labā, tomēr izcīnīt sauso uzvaru atkal neizdevās. Drīz vien pēc astoto vārtu ielaišanas Prizmas hokejisti tomēr guva goda vārtus – ventspilnieku uzvara ar 8:1. Jāpiebilst, ka Cgojevs šajā mačā izcēlās ar četriem rezultativitātes punktiem, vārtu guvumam pieplusojot arī trīs rezultatīvas piespēles.

Ventas hokejisti sešos mačos izcīnījuši 15 punktus un dala pirmo vietu ar Dinaburgu. Nākamo spēli komanda aizvadīs svētdien, kad savā laukumā uzņems komandu Zemgale Juniors.