Par nelielu sensāciju parūpējusies Hondas telpu futbola komanda, viesos pārspējot RABA komandu.

Mačā ar vienu no spēcīgākajām Latvijas futzāla komandām ventspilniekus septītajā minūtē vadībā izvirzīja Vladimirs Kopča, taču otrā puslaika pirmajā minūtē vadībā 2:1 jau bija laukuma saimnieki. Vēl pēc četrām minūtēm Dmitrijs Kuzmins atjaunoja līdzsvaru, bet mača turpinājumā vārtus guva tikai Honda. 35. minūtē Sergejs Loginovs atkal izvirzīja vadībā viesus, bet spēles pēdējā minūtē RABA cerības ar precīzu sitienu izdzēsa Maksims Kolokoļeņkins – 4:2!

Hondai tā bija trešā uzvara desmit spēlēs, kas turnīra tabulā ļauj ieņemt piekto vietu astoņu komandu konkurencē. Tiesa, no priekšpēdējās vietas komandu šķir vien divi punkti, bet no sestās – viens. RTU komanda, kas ieņem ceturto vietu, ventspilniekus apsteidz par pieciem punktiem.

Nākamo maču Honda aizvadīs 16. janvārī, viesos tiekoties tieši ar Rīgas studentiem.