Priekšpēdējā Ventspils Atklātās hokeja līgas regulārās sezonas spēlē HK Marbella pieveica citus līderus – Ventspils novada spēlētājus.

Pirmajā minūtē Marbella pamanījās gūt divus vārtus, kad precīzi bija Ansis Brikainis un Edgars Kukainis, bet pirmo periodu noslēdza pat ar 3:0 (Tomašs Saušs). Otrā perioda desmitajā sekundē Deniss Kateriničs panāca jau 4:0, un tikai tad atmodās arī novada hokejisti. Šajā pašā trešdaļā vienus vārtus atguva Oļegs Bukatins, bet trešās sākumā Elvis Barauskis vēl vairāk samazināja rezultāta starpību, turklāt Marbellas spēlētājiem kliboja disciplīna un nācās spēlēt mazākumā pat piecas minūtes.

Tas gan netraucēja gūt arī piektos vārtus (Vjačeslavs Movko), bet Ventspils novada trešais vārtu guvums vairākumā (Sandis Vītols) atjaunot mača intrigu vairs īsti nespēja – 5:3. Novada komandai tas bija otrais zaudējums astoņos mačos, bet Marbellai – septītā uzvara, kas ļāva pakāpties uz pirmo vietu. Mača labākie spēlētāji Jānis Rutkis un Oļegs Bukatins (attēlā).

Regulārajā sezonā atlicis viens mačs starp Kureksa un Dundagas hokejistiem, bet komandu izvietojumu turnīra tabulā tas neietekmēs. Kureksa hokejisti jau garantējuši trešo vietu un pusfinālā tiksies ar novada hokejistiem, bet dundadznieki finišēs ceturtie un pusfinālā dabūs pretī pašreizējo čempionu Marbellu.