Latvijas Basketbola līgā pie 17. panākuma tikuši BK Ventspils basketbolisti, kuriem viesos tikai mača izskaņā izdevās nolauzt valmieriešus un svinēt uzvaru 90:82.

Vadība 17 reizes pārgāja no rokas rokā, bet pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts neizšķirts - 67:67. Valmierieši pēdējo reizi priekšā bija divas minūtes pirms beigām (80:79), bet izšķirošais finiša spurts pārliecinošāk izdevās ventspilniekiem. Šajā brīdī no tālās distances izšāva arī Emanuels Ubilla, kam sekoja labas epizodes aizsardzībā un vēl četri gūtie punkti, kas arī izšķīra mača likteni.

Uzvarētājiem Emanuils Ubilla guva 21 punktu, Ingus Jakovičs 16, Juliuss Juciks 14, Māris Gulbis 11 (9 atl., 6 piespēles).

Šovakar Tallinā risināsies LBL un Igaunijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies arī Aigars Šķēle, Roberts Freimanis un Roberts Štelmahers. Nākamo čempionāta mača Ventspils aizvadīs vien 28. februārī, kad savā laukumā uzņems BK Jēkabpils.

Komentāri (5)

• 0
    karlito 16.02.2018, 10:35:04

Teikšu atklāti,pēdējās spēles BKV izpildījumā man nepatīk,un domāju,ka es neesmu viens.Cerēsim,ka pašlaik komandā ir tāds mazs kritumiņš..

• 0
    keda 16.02.2018, 11:47:26

Cērēsim gan, ka līdz Bakken Bears un nākamajiem mačiem ar VEF attapsies... Nu nu ar veselību ari būs ok...

• 0
    еs 16.02.2018, 12:39:48

Starp citu, ja BKV pārvarēs dāņu barjeru, tad 21.martā notiks FIBA-Europe kausa spēle ( http://www.fiba.basketball/europecup/17-18/fullschedule ), nevis LBL spēle pret VEF ( http://basket.lv/lbllsbl/olybet-latvijas-basketbola-liga#mbt:63-303$f&team=306233 ).

• 0
    еs 16.02.2018, 12:34:58

Ir kritums, tāpēc ir lietderīgi jāizmanto izlašu pārtraukums (19.-27.februāris).

• 0
    keda 16.02.2018, 12:51:30

Ah, nu jā, Eiropas kalendārs var šo to pamainīt :) Tas pārtraukums šoreiz tiešam ir laikā, cerams, sadakaterēsies pa to laiku un vispār savāksies