Sporta skolas “Spars” šorttrekisti piedalījās šorttreka sacensībās Danubia-5, kurās ventspilnieku sniegumi vainagojās ar lieliskiem panākumiem. Sacensības norisinājās no 26. līdz 28. janvārim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā.

Junioru D grupā meitenēm ventspilniece Alina Usatova kopvērtējumā kļuva par sacensību uzvarētāju, izcīnot pirmās vietas trīs disciplīnās (100 m, 500 m un 777 m). Savukārt 8. un 9. vietā ierindojās Elīna Kičigina un Laura Petroviča.

Zēnu konkurencē D grupā 3. vietu guva Maksims Soleičuks, savukārt 7. 8. un 9. vietu izcīnīja Noviks Rojs, Valters Kānbergs un Tomass Kitoks.

Junioru C grupā Anna Jansone kopvērtējumā ierindojās 5. vietā.

Augstas klases sportistu sagatavošanas centra pilotprojekta sportists Roberts Krūzbergs junioru B grupā kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu, savukārt Kārlis Krūzbergs – 2. vietu.