Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās, kurā piedalījās 80 dalībnieki no 19 Igaunijas, Lietuvas un Latvijas loka šaušanas klubiem. No loku šaušanas kluba “Odisejs” sacensībās piedalījās 10 dalībnieki.

Sacensību dalībnieki veica Indoor Round vingrinājumus 25 un 18 metru distancēs, rekursīvā, kompakt, neaprīkoto un tradicionālo loku klasēs pieaugušajiem, kā arī notika komandu sacensības.

Ventspils loka šaušanas kluba “Odisejs” sportisti kopvērtējumā ieguva 4 sudraba un 1 bronzas medaļu. Prestižākajā Olimpiskā loka klasē vīriešiem 2. vietu ieguva Dāvis Blāze (Odisejs), kurš piekāpās pieredzējušajam Eduardam Lapsiņam (Amazones), bet pārspēja lietuvieti Romualdas Rečiūga (Harmonija). Olimpiskā loka klasē sievietēm Odiseja sportiste Viktorija Masļajeva ierindojās 2. vietā aiz Rimmas Matvejevas (Amazones). Trešajā vietā ierindojās Jeļena Kononova (Amazones).

Kompaktloka klasē vīriešiem 2. vieta mūsu Sergejam Meļeškevičam. Par uzvarētāju kļuva igaunis Evert Ressar, bet trešo vietu ieguva Andris Bēniņš (AiM Archery). Sievietēm uzvarēja Jūlija Oleksejenko (Atlantis), otrajā vietā lietuviete Inga Timinskiene, bet trešā - Odiseja pārstāve Aleksandra Karēle.

Medaļu mūsējie izcīnīja komandu sacensībās, kur D. Blāze, A. Kalniņš un A. Lesiņš ieguva 2. vietu.