Baltijas kausa izcīņā jauniešu basketbola izlasēm Tallinā pie panākumiem tikušas abas ventspilnieku pārstāvētās komandas.

Juniores maču ar zviedrietēm aizvadīja kā pa viļņiem – pirmo ceturtdaļu noslēdza savā labā, pēc puslaika bija zaudētājos (31:34), mīnusi bija arī pirms pēdējām desmit minūtēm, tomēr galu galā uzvara 65:64. Ventspilniece Paula Tomsone laukumā šoreiz bija gandrīz 13 minūtes.

U16 izlases kadeti Zviedrijas vienaudžus apspēlēja ļoti pārliecinoši – 87:57 (19:16, 24:11, 17:20, 27:10). Jānis Staķavs nepilnās 20 minūtēs guva 11 punktus un izcīnīja divas bumbas pie groziem.

Juniorēm pēc divām sacensību dienām ir uzvara un zaudējumus, bet kadeti svinējuši uzvaras abās spēlēs. Abām komandām vēl atlikusi cīņa ar laukumā saimniekiem igauņiem.