Stendes mototrasē norisinājās sezonas pēdējais motokross, kurā uz starta stājās 44 motosportisti. Līdz ar mājiniekiem Stendes rudenī startēja arī motobraucēji no Liepājas, Tukuma un Saldus, kā arī deviņi Ventspils motokrosa entuziasti.

Mājās ventspilnieki devās ar trim zelta un divām bronzas medaļām. 50 cm3 klasē uzvarēja Ventspils motokrosa jaunā cerība Romars Kāpiņš, kura treneris ir viens no labākajiem septiņdesmito gadu Ventspils motobraucējiem Zigmārs Briedis-Veidenbergs. 85 cm3 klasē trešo vietu izcīnīja Rihards Elpers. Divtaktu braucamo klasē uz goda pjedestāla kāpa divi ventspilnieki: pirmais bija Ansis Anševics, bet trešo vietu izcīnīja Andis Vīlaks.

16+ klasē uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Rodeo komandas braucējs Otto Leinerts-Neilands. 65 cm3 klasē piektais finišēja Bogdans Kaminskis, bet sestais bija Kristofers Kupelis, kuram šīs bija pirmās sacensības. Viskuplāk pārstāvētajā iesācēju klasē Oskars Ābele ieņēma astoto vietu, bet Raitis Rijnieks – devīto.